Ruski odbojka Poletaev Victor: Pot do uspeha

Ruski Viktor Poletaev - visoka raven odbojka. Športnik še vedno stara le 21 let, in ima že več sezon, je ključni igralec Kazan "Zenith" in je vključena v reprezentanci Rusije.

šolske dni

Viktor Evgenevich Poletaev rojen 27. julija 1995 v Chelyabinsk. Na začetku študija na šoli je fant pokazali zanimanje v atletiki, ni res pozoren na druge športe. Vendar pa je v 5. razredu, na vztrajanje svoje prve odbojkarske trenerja Ljudmila Alekseevna Timofeeva, opazili nadarjenost mladega Viti, je šel v šolo, športni razred, kjer je začel trdo trenirati na odbojko.

Kot najstnik z impresivno podatkov za odbojko, Poletaev Victor začel nastopati v regionalnih in državnih tekmovanjih, kot del svoje šole. Moč športnika v povezavi z igro vidom in iskalce talentov na niso pustili ravnodušnega strokovne odbojkarske ekipe, in v začetku leta 2012, je 17-letni ruski podpisal svojo prvo pogodbo, postal igralec odbojkarskega kluba "Zenit" (Kazan).

junior začetek

Od zgodnjih dni kot del Kazan kluba Poletaev Victor prevzel vodilno vlogo. Napredek in ambicije športnik je bil prisiljen, da opozori nase in na trenerjev reprezentance, ki ga je ruski povzročila v okviru svoje prve sezone "Zenith".

Kot rezultat, leta 2013, je imel Victor usposabljanje v mladinsko ekipo Rusije za tekme evropskega prvenstva, ki se je vrgel že v vlogi kapetana. Turnir grid Rusi so bili zelo preprosta - v skupini ekipa izgubila le 2 nizov v 5 srečanj v polfinalu premagal Belgijo in ji ne pušča možnosti, ampak v finalu in je osvojil Poljsko, uspelo oklepajo enega niza v igro. Glede na rezultate turnirja Poletaeva Victor priznan kot najbolj dragocenega igralca tekmovanja.

Dvojni svetovni uspeh

Hvala za zmago v evropskem prvenstvu rusko ekipo izbrali za svetovno prvenstvo, kjer je bila povabljena tudi Victor. In na svetovnem prvenstvu Rusi spet nismo doživeli resen odpor, postal nesporni zmagovalec v 8 tekmah daje nasprotnikom le dva kompleta. Poletaev na turnirju je bil med najboljšimi spet, je bil izbran kot diagonalno v simbolni ekipo.

Zgleduje po uspehu, Victor ni ustavil tam, in vsi v istem letu 2013 je sodeloval na svetovnem prvenstvu za mlade, kjer so sodelovali dve leti starejši od ruski športniki. Toda ta odtenek njihove izkušnje Poletaev popolnoma zaprta - v težkem boju proti ruski ekipi izven skupine iz na prvem mestu, kar je posledica, da postane zmagovalec, tako da ni možnosti za Brazilijo v finalu. Najmlajši tekmovalec tekmovanja na koncu turnirja je bil imenovan za najboljšega igralca prvenstva.

Igra temelji na "Zenith"

V naslednji sezoni je bila označena za odbojko hit osnovo "Zenith". Zaradi poškodbe Maksima Mihaylova Poletaev Victor je začel glavni del o igrah na "Final Six" rusko prvenstvo s klubom osvojil pokal in državno prvenstvo. Leta 2015 ruski zbirka vsebuje več število nagrad. V okviru kluba, "Zenit" (Kazan), Victor drugič vzel pokal v FA pokalu in državnih tekmovanjih, in pomagala ekipa osvojil Ligo prvakov, Super pokal Rusijo in na drugem mestu v klubu svetovnem prvenstvu v Braziliji, kjer je Kazan izgubila v finalu samo lokalno "Sada Cruzeiro".

Victor napredek je bil viden s prostim očesom vsako leto, in v septembru 2015 je debitiral za glavno odbojkarske ekipe, ki igrajo pod vodstvom Vladimir Alekno na svetovnem prvenstvu. 2016 je postal samo še en uspeh za športnika. Spet Poletaev Victor prejel več priznanj že drugič v svoji karieri osvojil Ligo prvakov. Vendar pa je nezadovoljen z zneskom igralnega časa zaradi vrniti utemeljiti Mikhailova, zaradi tega, kar ni dobil na olimpijskih igrah v poletnih mesecih strinjala, da gre za najem v Kemerovo "Kuzbass".

V novem klubu Poletaev enkrat pokazal, kako je bil lačen, preden se igra prispevali k rasti in uspehu domačo ekipo. Kot rezultat, na začetku prvenstva Victor nekaj časa vodil dirke strelce v prvenstvu. In športnik trenutno čaka na zaključek sezone, da poskusite znova osvojiti mesto v "Zenith".

Copyright © 2018 sl.unansea.com. Theme powered by WordPress.