Šport in fitnesOutdoor Sports

Rozhkov Sergey: fotografija, biografija

Rozhkov Sergey - znana ruska biatlonka, svet in Evropski prvak, večkratni zmagovalec svetovnega pokala. Eden od predstavnikov zvezda reprezentanci. Vrhunec njegovega uspeha je prišel na koncu 90. - V začetku letu 2000.

Zgodaj v svoji karieri

Rozhkov Sergej se je rodil v Murmansk, 1. april 1972. Po šoli se je vpisal na Arktiko Murmansk State University.

S 12 leti je postal zanima smučarskih športov in imajo tudi starejša končno prišel do biatlonu. Pri 24, je postal član ruske reprezentance. Leta 1995 je prvič poslal na svetovno prvenstvo. Debut za Rozhkov postane oder v Östersund na Švedskem v posamezni dirki. Rozhkov Sergey samozavestno ima na dirki za debitant, in se konča na 15. položaju.

Že naslednji start pripeljal športnik najprej udaril v prvo deseterico svetovnega pokala. V sprintu Rozhkov je 7. mesto. Po ogledu še tri etape, biatlonka nosi skupaj 8 dirk in je vključena v sestavi trenerjev za svetovni pokal.

prva medalja

Leta 1996 je tekmovanje potekalo v Ruhpolding, Nemčija. Prav na ta svetovni pokal športnik pokazala neverjetno uspešen rezultat. V tekmi ekipe Rozhkov Sergey Leonidovich sodeluje skupaj z več izkušnjami Viktorom Maygurovym, Vladimirom Drachevym in Pavlom Muslimovym. Danes je ta vrsta biatlonu odstrani iz velikih tekmovanjih. Značilnost dirke je, da je razdalja pošlje enkrat vsi športniki. Na cilju med vodjo in zadnje ekipe v daljavi, ne sme presegati 50 metrov, ali 15 sekund. Sicer pa je ekipa dobi kazenske minute.

Ruska ekipa na dirki je uspešno, kar samo 2 pogreša. Vendar Belorusi povsem strel brez napak. Zato Rozhkov Sergey osvojila le srebrno medaljo. Končna zaostanek znašal nekaj več kot 32 sekund.

V prvi fazi pokala po svetovnem prvenstvu Rozhkov osvoji prvo zmago. V svoji kroni posameznik dirko, je prišel v cilj prvi.

Vendar pa je konec sezone je izkazalo, da je treba namazati. Po prvi zmagi Rozhkov Sergey prvič prišel 50. v sprintu, in naslednja stopnja v avstrijskem Hohfiltsine postal 45. v posamezni tekmi in 36. v sprintu.

Kot rezultat, v Rozhkov sezoni je imel 13 zmag v skupnem seštevku svetovnega pokala, dosegel 122 točk, končal na 13. mestu.

pokal zmaga

Naslednja sezona Rozhkov porabili manj uspešno, že trikrat na oder, pri čemer tretje mesto dosledno. Ta rezultat je bil dosežen na dirki rele v Holmenkollen, dirko ekipe v Ruhpolding in posamezni dirki v italijanskem Antholz. Glede na rezultate v sezoni potekal 19. Sergey Rozhkov. Biatlon je veliko bolj uspešna v naslednji sezoni. dobil sem rele v finski Kontiolahti in sezono končal na 10. mestu.

Golden sezona

Najuspešnejši za Rozhkov je bila sezona 2004/2005. Skoraj polovica dirk, v katerih je sodeloval, se je znašel na stopničkah. Začel sem z bronasto medaljo v štafeti na norveškem Beitostølen.

Rozhkov je izšla v začetku 30 dirk, je resnica uspelo zmagati le enkrat. Victoria dobil biatlonka v sprintu v italijanskem Cesana San Sicario. Sedemkrat spet osvojila srebrni medalji in 6 bronastih medalj. Glede na rezultate v sezoni Rozhkov scored 656 točk, ki je postala peta v skupnem seštevku svetovnega pokala.

V tej sezoni, drugi le rojak Sergey Chepikova, tretji je bil Francoz Rafael Puare, drugi - za nemško Sven Fischer in osvojil odlično Norveški Ole Einar Bjoerndalen. Rozhkov za nastop na tem svetovnem prvenstvu je bil najuspešnejši v njegovi karieri.

Prvenec na olimpijskih igrah

Kot je za vsakega športnika, najpomembnejše tekmovanje za Rozhkov postalo olimpijski šport. Za prvi čas, da se na festivalu športnih biatlonce je uspelo leta 2002. Športni forum potekal v ameriškem Salt Lake Cityju.

Celoten član ruske ekipe je bil Sergei Rozhkov. Njegov življenjepis dopolnili z drugo izjemno strani. Kot športnik osnovne strukture, Rozhkov začela z nastopi v posamični tekmi. Jasno je delal na vseh mejah, ne dopustite eno gospodična. Toda veliko je priznala, da kandidata. Treba je povedati, da je prvak v tej disciplini na olimpijskih igrah, je norveška Ole Einar Bjoerndalen, dvakrat ni uspelo zadeti cilja. Rozhkov, da niso prejeli nobene kazenske minute, on je le 12. mesto. Nastalo zamik je 2 minuti 40 sekund.

Druga disciplina je postala sprint. Tukaj Rozhkov vse obrnil še slabše, je nesrečno napako v strelno črto, je prišel do ciljne črte, le 51 metrov. V nadaljnji zasledovalni tekmi za medalje se zagotovo ni pričakovati.

Lov na zasledovalni Rozhkov šel hitro, vendar je naredil napako v prvi vrsti. Vendar pa je jasno izpolnjeni preostali trije, je lahko bistveno izboljšajo svoje končno stališče, se gibljejo od 51 th do 27 th mesto.

Končno je bil začetek rele. Rozhkov je tekel na drugi stopnji. Prvi na razdalji levo Victor Maygurov. Samozavestno opravili segment poti, je izročil štafetno palico za Rozhkov vodja ranga, ampak prednost Sergej ni mogel slediti. Najprej je naredil 2 pogreša v leže, nato pa še v stoječem položaju. Sem izgubil vso prednost in opravili taktirko njegovega moštvenega kolega Sergey Chepikova samo 5.. In Chepikov Pavel Rostovtsev sledi, da tudi ni odpuščen brez napak, zamudil zakonsko 6-krat. Rezultat - 4. mesto, ekipa v štafeti.

Olimpijske igre v Torinu

Še enkrat nastopil na športnik olimpijskih iger ni uspelo po 4 letih v Torinu. Ta tekmovanja niso v najboljši obliki prišel Sergey Rozhkov. Fotografije športnik je dejal, da je sezona ni enostavno. Na svetovnem prvenstvu v biatlonu je bil le eden stopničke - drugo mesto v štafeti. Zato je na olimpijskih igrah, je sodeloval v samo eni dirki - množično začetek.

Končna Rozhkov začeti na olimpijske igre potekale 25 februar 2006. Prvi dve tuji Sergej opravili brez napak, ne dopustite eno gospodična. Vendar, streljanje iz stoječem položaju, saj se pogosto zgodi, je povzel športnik. Za enkrat zgrešil tretji in četrti strelno črto, Rozhkov se izključi iz seznama kandidata za najvišje mesto. Kot rezultat - samo 20. mestu in s časovnim zamikom po 1 minuto 49 sekund od zmagovalnega nemškega Michael Greis.

Rozhkov kariero končal leta 2008. V zadnji sezoni v svetovnem pokalu, je preživel le tri dirke.

Copyright © 2018 sl.unansea.com. Theme powered by WordPress.