Šport in fitnesHokej

Koliko obdobja v hokeju na ledu

V tej igri obstaja na milijone oboževalcev na obeh straneh Atlantika. Najbolj priljubljena je le nogomet drugi. Pravila in predpisi, ki jih je bilo končno obliko v sredini dvajsetega stoletja. Še posebej, je mogoče na kratko odgovoriti na vprašanje, koliko obdobij v hokej. Tri. Toda hkrati obstaja več pomembnih podrobnosti.

Iz zgodovine hokej

Na splošno velja, rojstni kraj hokej se šteje, da je Kanada. Nihče ne bo izziv svojo nadvlado, vendar pa je treba opozoriti, da so nekatere od srednjeveškega nizozemskega zimsko pokrajino prikazuje igro smo vsi radi toliko. zamenjati z nič nemogoče. Seveda, v tistih starih časih, nihče ni spraševal, kako veliko obdobij v hokej. Igrano najverjetneje, dokler ne boste naveličali. Toda v začetku dvajsetega stoletja, je ta priljubljena igra doživela kompleksen razvoj in so vsako leto bolj pridobil značilnosti profesionalnega športa. Brez skladu s splošnim življenje postalo ni več mogoče za vsa pravila igre. razviti skupna pravila in, med drugim, ugotoviti, koliko obdobja v hokeju zadostuje za določitev zmagovalca je bilo potrebno. Postopoma približala na sliki 3.

Koliko obdobja v hokeju zdaj

Sodobni predpisi hokejsko tekmo ima vse istih treh obdobjih. Ampak problem tukaj je, da so pogosto ni dovolj, da se določi zmagovalca. In če je tretji čas uredbe je hokejska tekma konča z neodločenim izidom, je sodnik dal dodaten čas. V nasprotnem primeru, se imenuje "nadure". V rednem delu sezone KHL, v skladu s predpisi, remi ne more biti. In če dodaten čas ni razkrila zmagovalca, ekipi izmenjali prosti strel shootout. Pred zmago ene od ekip. Da bi razumeli igro je bistveno več in koliko traja obdobje hokej. Traja 20 minut "čista" čas. To pomeni, da ko se igra ustavi iz neznanega razloga, in to se zgodi v obdobju dovolj pogosto, hkrati ustavi in štoparico, ki meri čas predvajanja. Počitek odmor med obdobji po 15 minut.

play off

Toda najbolj zanimive stvari se dogajajo v zadnjem delu prvenstva, sicer znan kot "četrtfinalu." V tem koraku, igra postane zelo zaostren in dinamično. To je pogosto rezultat je povsem nepredvidljiv. Ne shootout na koncu igre ne zgodi tukaj. V finalu postane nepomembno vprašanje: "Koliko obdobij v hokeju?" Če tri osnovne rok ni mogoče določiti zmagovalca, nato pa se je število postane neomejena. Igra se nadaljuje, dokler se prvi ciljev. In v nekaterih primerih se odložena zelo dolgo časa. Najdaljši v zgodovini Continental Hockey League tekme je potekala med ekipami "Severstal" in "lokomotiv" 25. februarja 2013. To se je končalo v 119. minuti zmago "Severstal" z rezultatom 3: 2. In to je varno, da napovedujejo, da ta zapis ne bo trajala dolgo.

Copyright © 2018 sl.unansea.com. Theme powered by WordPress.