Šport in fitnesEkstremni športi

Andranik Karapetyan (uteži) - slavni športnik

Se ukvarjajo v mnogih športih. Ampak, da bi dosegli odlične rezultate, morate dnevno vadbo od jutra do večera. Le malo ljudi lahko stojijo. Ampak, če je bilo sploh, potem pa čakati, da bi dosegli odlične rezultate in odmeven uspeh.

Eden od teh znanih ljudi, je športnik, uteži Andranik Karapetyan. Vzemimo podrobneje njegovo biografijo in rasti kariero v.

Biografija slavnega športnika

Znani armenski športnik, specializirano za uteži, Karapetyan Andranik, je bil rojen decembra 1995 v vasi Armavir regije Geghakert.

Iz šole, je začel sodelovati v tem športu kot uteži. In kmalu dosegli ogromno uspeha: v 16 letih, je osvojil bronasto medaljo v kategoriji do 69 kg. Nato je sodeloval v Junior svetu in evropskih prvenstvih.

Leto kasneje, mu je uspelo izboljšati svoj enak rezultat, ki je postala prvak sveta in Evrope. On je že sodeloval v kategoriji do 77 kg.

Na 18 let, je bil obtožen dopinga (Methyltestosterone), je bil prepovedan za dve leti.

Naslednja Andranik z novo sile začele bolj aktivno sodelovati v šport. To je bil razlog, da jih sprejema za bronasto medaljo v kategoriji 77 kilogramov na evropskem prvenstvu, ki je potekalo v Tbilisi (Gruzija).

Kariera rast Karapetyan

Kariera Andranik Karapetyan v uteži prišel. V dvajsetih letih se je na svetovnem prvenstvu, ki je potekalo v Houstonu, je dobil še eno bronasto medaljo. Nato na podlagi rezultatov je bil na četrtem mestu, ampak zaradi dejstva, da je hodil na tretjem severnokorejskega športnika Kim Gvan Song je bil obremenjen z uporabo doping, Karapetyan dal na tretje mesto.

Na 21, Andranik Karapetyan (uteži) spet pokazala svoje odlične sposobnosti, da postane evropski prvak v Forde se nahaja na Norveškem.

Bil je uspešen kandidat za zmago na olimpijskih igrah v Rio de Janeiru. Toda strašna napaka - koleno poškodbe - mu waylaid med vadbo.

Grozni poškodbe Andranik Karapetyan (uteži)

Vsi gledalci v nesrečne dan Andranik pretresen videti: med vadbo - dviganje barbells tehta 195 kilogramov - po levi komolec Karapetyan nenaravno prepleteni. Samo orodje bolečina padla bar.

Vsi pravijo, da je velik športnik ne bo mogel igrati šport. Toda slavni uteži Rusije Dmitry Berestov pomiril navijače Karapetyan. V nekem intervjuju je dejal, da se bo poškodba kmalu mimo, stanje športnika izterjati v treh mesecih.

Upati je, da so pravice skorje breze in Andranik spet navdušili občinstvo s svojo prisotnostjo in nove uspehe na sodišču.

Copyright © 2018 sl.unansea.com. Theme powered by WordPress.