Šport in fitnesNogomet

EURO 2008: Rezultati

EURO 2008 - trinajsto Evropsko prvenstvo, ki je potekalo v Avstriji in Švici. Je bil drugi turnir potekal v dveh državah. Držal sem od 7. do 29. junija 2008. Na turnirju je sodelovalo 16 ekip. Ekipe gostiteljice omogočiti, da neposredno sodelujejo. Preostalih 14 ekip so usposobljeni in so bili razdeljeni v skupine.

Za pravico do gostitelja EURO 2008 in se borili za Rusko federacijo, vendar se hitro umaknil svojo kandidaturo, kakor se uporablja za svetovno prvenstvo 2018.

Spremembe v pravilih

Evropsko prvenstvo 2008 v spominu spremembo pravil. "Gold" in "srebrna" Cilji so bile odpovedane, ki je delovala v prejšnjem turnirju. Na kvalifikacijskem turnirju ni potekala play-off.

Rusija v kvalifikacijskih tekmah

V kvalifikacijah je imel tekme ni občutek. Vsi udeleženci so bili razdeljeni v sedem skupin, iz katere je prišel v finale obeh ekip.

Z kvalificirani ujema z rusko ekipo prišel z novim trenerjem. Ti je postal Nizozemec Guus Hiddink. Je zamenjal Semin, ki ni uspelo voditi ekipo na svetovnem prvenstvu leta 2006.

Skupina je prišel v Rusijo Hrvaške, Anglije, Izraela, Makedoniji, Estoniji in Andoro. Prve tri ekipe so bili glavni tekmeci v boju za dostop do UEFA EURO 2008. Tabela je zanimive tekme in vnetje ne dobimo končni fazi. Anglija je začela kvalifikacijski krog ni uspelo. Najprej nisem mogel premagati Makedoniji (0: 0), nato pa popolnoma izgubljeno Hrvaška (0: 2). Ruska ekipa, ki je plus. Začela je veliko bolje, povezana z Izraelom in Hrvaško. Kazalniki vzbudil upanje v srcih navijačev.

Po o ekipi Hiddink je narasla način Estonijo in Makedonijo, ki je z enakim rezultatom (2: 0), so pretepli. To njo in ekipo Andora ni ustavilo. Drugi tekme noge so se končale v prid Rusije.

Še posebej intenzivno bori so bili proti Britancem. Prva domača tekma izumitelji nogometa zmagal s tlačnim rezultatom 3: 0. Anglija je bila v drugi vrstici, pred Rusijo na pet točk. Vrnitev Tekma je potekala na "Lužniki". Tekma se je poimenoval "Game of the Year". Britanski odprl račun, vendar niso mogli imeti na njej. Najprej enajstmetrovko Pavlyuchenko, nato pa je vodil svojo ekipo naprej.

Za izhod iz skupine imeli Rusi premagati Izrael in Andora. To je, kjer so igralci in iz živčnega ventilatorji. Izrael ni bila sposobna sprejeti zmago, izgubili 1: 2. Zdaj Anglija je bila dovolj, da kravato s Hrvaško in pojdite na UEFA EURO 2008 z drugim mestom kot enako število točk, z našo ekipo je imela prednost na druge kazalnike.

Vendar pa je Hrvaška, ki je že od prvega mesta, odločili, da ustrezno dopolni svojo pot na prenatrpanem "Wembley". Do 14. minute tekme Hrvati bilo 2: 0. V drugem polčasu so gostitelji uspeli odigrati dve žoge, vendar je takoj zgrešil. Rusija v vzporedni tekmi premagal Andora z minimalnim rezultatom, in odšel na EURO 2008. Lahko rečemo, da je Hrvaška postala izkaznica za turnir.

EURO 2008 nogomet

Poleg Avstrije, Švice in Rusije sta na turnirju, na Poljskem, Portugalskem, v Italiji, Franciji, Grčiji, Turčiji, na Češkem, v Nemčiji, Španiji, na Švedskem, v Romuniji in na Nizozemskem.

skupina A

Država: Portugalska, Turčija, Češka in Švica.

Reprezentanca Češke republike, ki analitiki velja za favorita v skupini na UEFA EURO 2008 nogometu, ni uspelo v dveh tekmah in osvojil le tretje mesto. Najboljše od vsega je bilo, ki jih je Turčija in Portugalska, dosegel šest točk.

skupina B

Država: Hrvaška, Nemčija, Avstrija in Poljska.

Tukaj je sijalo Hrvate. Preprosto so bili sposobni, da bi dosegel devet točk in pojdite na končnico na prvem mestu. Druga vrstica je šel v Nemčijo, ki je ni mogoče zlahka jo zadrži. Avstrija borili do zadnje minute, ampak da bi dobili okrog bolj profesionalno nasprotnik ni mogel.

skupina C

Status: Nizozemska, Italija, Romunija in Francija.

Najhujše pa je v "skupini smrti", so bili francoski. Začeli smo z negotovim žrebu na tekmi proti Romuniji, nato pa popolnoma izgubil v dveh krogih. Nizozemska je bila najmočnejša od vseh in enostavno iz skupine. Drugo mesto je pripadlo Italiji.

skupina D

Država: Španija, Rusija, Švedska in Grčija.

EURO 2008 Rusija sprožila ogromen poraz s Španijo. Na štirih ciljev iz Španci odgovoril le en Pavlyuchenko na koncu igre. Aktualni prvaki Evrope (Grčija) so dali pot v Rusijo z minimalnim rezultatom. EURO 2008 Rusija nadaljevala zmago nad Švedsko (2: 0). Odlikuje sijala pa Pavlyuchenko in Arshavin. Ta rezultat je že dosežek. Pred tem je v novi zgodovini Rusije še ni udaril v končnico evropskega prvenstva. Španci in Rusi nadaljevali osvajanje UEFA EURO 2008. Tekme, da je naša ekipa na tem turnirju, so postali klasike.

1/4 finale

V prvem četrtfinalu tekmo združene Nemčije in Portugalske. Igra daje zelo vroče. Do 25. minute so bili zahvaljujoč ciljev iz Klose in Shvayshtaygera Nemci že v računu. V 40. minuti je na Portugalskem dosegel na tekmi, vendar je dož sovražnik ne morejo. V drugi polovici leta, Ballack naredi rezultat 3: 1, a na koncu je portugalska točkovanja tolažilno cilj.

Hrvaška je v boju s Turčijo favorita. Ekipa ni uspela prenesti brez skupini izgube in je bil srečen, da bi dobili, da Turki. Vendar pa je glavni čas tekme končal z neodločenim izidom (1: 1), in je Turčiji mesto v polfinalu kazen.

1/4 Rusija dobila v nekaj Nizozemska - ekipa, ki je premagal vse nasprotnike v skupini. Verjetno zmagovalci zoper tako mogočna ekipe so bile nič. Vendar pa je "oranžna" pokazala nezadovoljiv nogomet, za katere so bili kaznovani. Redni del končal z neodločenim izidom (1: 1), vendar so bili dodatni Rusi doseglo dve lepi ciljev.

Trajne nasprotniki Španija in Italija izdala dolgočasno tekmo, ki se odločili za prvo zmago v kazen shootout.

polfinale

Ruska ekipa še enkrat moral tekmovati s Španijo. Do 50-minutni uspelo vsebuje Španci, nato pa sledijo trije cilji, ki so poslale Rusi doma.

V drugi polfinalni spopad med Nemčijo in Turčijo. Drugič, ohrabrili po zmagi nad Hrvaško, so vrgli vse sile v napadu. To počnejo, ampak Nemci so bili še boljši. Rezultat - 3: 2.

finale

Končni Tekma ni dosegla pričakovanj na briljantno igro. Edini zadetek je dosegel s Torres in pomagal Španiji bo drugi evropski naslov.

Copyright © 2018 sl.unansea.com. Theme powered by WordPress.