Gael Monfils: A Biography in tenis kariere

Gael Sebastien Monfils se je rodil 1. septembra 1986 v Franciji. Odraščal je v športni družini, je bilo v zgodnjem otroštvu rad košarko. To je hobi je bil v veliko pomoč pri teniški karieri: mojstrsko športnik z teniški lopar.

Njegov oče, Rufin je bil nekoč preselil v Francijo z čezmorski departma vzhodno Karibsko Guadeloupe. V preteklosti je bil profesionalni nogometaš in vedno vzbudil ljubezen do športa za svojega sina. Pred fant je moral izbrati med nogometom in teniško kariero. Monfis Gael izbral tenis. Sylveth mati - po rodu iz Martinique. Družina ima dva otroka, mlajši brat Gael je Derip.

Najljubši hobi je teniški igralec hodi med igrami in usposabljanja. On raje hodi, poslušanje glasbe, njegov najljubši slog R & B. Ljubezen do košarke še ni zbledel s starostjo, in igral z veseljem v svojem prostem času Gael Monfils. Osebno življenje je ponavadi vedno v ozadju.

zanimivosti

Tenis igral majhno vlogo v filmu Martina S. Gael, seveda, igral vlogo čudovit teniški igralec, ki je sam. O vlogi športnika sem zelo dobro vzdržali, ker ni bilo treba izumljati ničesar. Gael Monfils je tisto, kar bi lahko najbolje - igranje tenisa.

začetek poti

Francoski atlet začeli prihajati svojo kariero leta 2002, dve leti kasneje pa je postal vodja med mladinci osvojil tri od štirih turnirjev. Naslednja Gael je osvojila ITF Futures. Potem njegova procesija ima vse večjo vlogo, in se začne o dogodkih ATP Tour. Hvala za zmago, Gael Monfils v četrtfinalu, pa je, žal, daje pot do drugega francoskega strokovno teniški igralec Richard Gasquet. Tudi v letu 2004, so organizatorji turnirja Masters Gael povabljen k sodelovanju na turnirju, pa je že je športnik poražena v 2. krogu OP Avstralije strokovno teniški igralec Lleyton Hewitt.

Zmaga in poraz

Pravi polno sezono Monfils igral leta 2005 v azijsko-pacifiški turneji. Avstrijsko prvenstvo, se bo začela v turnirjih za Grand Slam. To je enostavno doseči le do krogu 2 nd. Pozimi istega leta, športnik zmaga na ATP Calenger. Kasneje Gael zmaga na turnirju v Tuniziji. Ta dosežek občutno izboljša svoje mesto v razvrstitvi. Zdaj je ta vstopil prvih sto ljudi!

Na OP Francije teniški igralec uspe osvojiti naslov. Ta zmaga dviguje rating igralca je že na svoji štirideset šestem mestu. Kasneje v jeseni Gael uspe priti do finala, kjer je, na žalost, on daje pot do dostojanstva je ameriški profesionalni teniški igralec Endi Roddiku, ki je tretji igralec na svetu.

Za celotno sezono Gael Monfils dosega neverjetne rezultate, in se dviga na lestvici več kot dvesto korakov, uvrstila trideseto mesto v Top 50. To zasluži skoraj pol milijona dolarjev.

niz nesreč

Naslednje leto za tenis začne z izgubo prvo svetovno lopar, švicarski profesionalni teniški igralec Roger Federer. Nato športnik premika v isti smeri. Monfils ne more preseči prvega kroga na OP Francije samo on uspe doseči četrti krog. Potem pa v tekmovanju v Londonu Gael pride do četrtfinala, vendar se je moral umakniti iz tekmovanja zaradi zdravstvenih težav. Sezona tenis celotno postane neuspeh, je bil sposoben igrati le nekaj turnirjev. Rezultat leta je bila izguba petnajst mest v razvrstitvi. Do konca leta 2006 je športnik traja štirideset šesto mesto.

Ni tako slabo

Leta 2007 je Gael Monfils, da bi dosegli tretji krog v avstrijskem prvenstvu. V zadnjem mesecu spomladi gre v finale turnirja. Na poti do končnega teniški igralec uspelo premagati več močnih kandidata. V odločilni igri Gael izgubi. Na OP Francije v tretjem krogu. V naslednjih mesecih še naprej igra Monfils v Wimbledonu in dosegel tretji krog. Na žalost pa je moral zamuditi prvenstvo Amerike, tudi iz zdravstvenih razlogov, ne on ne sodeluje na turnirju do konca leta.

V začetku leta 2008, Gael zamudite Australian Open prvenstvo, saj so nedavne poškodbe še ne omogočajo športnik igrati. Njegovo okrevanje je veliko zamudo, ampak sredi pomladi Monfils bo prvič v sezoni zmagati dve tekmi in dosegel tretji krog. V maju, zmaga Challenger turnir. Leta 2008 je Gael Monfils dosegla najvišje rezultate na turnirjih za Grand Slam. Po vrsti turnirja teniški igralec dobi poškodoval ramo, zaradi tega, kar ima zamuditi Uimbildon. To je dobro rehabilitates svoje mesto na lestvici in je štirinajsti potekala do konca leta.

2009 tenis začne s prehodom v polfinalu turnirja v Dohi. V prvenstvu v Avstraliji Gael gre v četrtem krogu in na tem delu v prvenstvu konča zanj. V sredi zime Monfils gre v polfinalu v Rotterdamu in v finalu turnirja v Acapulcu. Spet sem bil poškodovan, je bil prisiljen izpustiti Wimbledonu. V jeseni prvič v štirih letih osvojil naslov na ATP Tour. Kot rezultat, tenisač gre za eno zarezo v vrsti, in se uvršča na 13. mesto. V intervjuju leta 2009, pogosto rad omenil njegovo mesto v razvrstitvi Gael Monfils. Biografija športnika vključuje številne zanimive podrobnosti o turnirju na splošno in šport še posebej.

spet Wimbledon

Naslednje leto se začne na teniški igralec v Brisbane. Končno, za več časa ga upravlja, da sodelujejo v Wimbledonu, da gre za tretjo okroglo Gael. Biti v dobri kondiciji, Monfils igral pametno igro v Parizu, letos se je izkazalo, da bi dosegli končni. V letu 2010 je športnik uspe povzpeti še en korak na lestvici, in zdaj zaseda 12. mesto že.

V prvi polovici leta 2011, tenisač prehaja v finalu v Melbournu in padel. V poletnih mesecih, ki sodelujejo v polfinalu na več turnirjih v Halleju, Hamburgu, nato pa v finalu v Washingtonu. Po turnirju v Nici, kjer je Gael Monfils izgubila, ni več igra pomembno konkurent iger zaradi težav kolena. V prvi polovici leta 2016, če smo natančni, 27. januarja, v četrtfinalu z Australian Open z močnim kandidat izpolnjuje Monfis Gael. Raonich Milosh, kanadski teniški igralec, nekdanji četrti lopar na svetu, in ima Francoz gre naprej.

Copyright © 2018 sl.unansea.com. Theme powered by WordPress.